Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Hlavní stránka > Novinky > Jak vybrat firmu pro montáž plastových oken?

Jak vybrat firmu pro montáž plastových oken?Plánujete výměnu starých oken nebo hledáte ta správná okna do nového domu? Kvalitní montáž je zásadní, všechno ale začíná o něco dřív. Projděte si našich 7 rad, jak postupovat, aby vám plastová okna udělala co nejlepší službu.

1.    Nakupujte u výrobce

Okna si kupte přímo u firmy, která je vyrábí, a ne pouze u prodejce. A stejně tak výrobce by vám měl okna namontovat. Mluvíme z vlastní zkušenosti – jako výrobci svůj produkt známe do posledního detailu a montáž i závěrečné seřízení proto uděláme opravdu přesně.

2.    Ptejte se na příslušenství

Firma, kterou si vyberete, by vám měla dodat a nainstalovat i veškeré příslušenství, jako jsou žaluzie do plastových oken, nadokenní nebo předokenní rolety, síta proti hmyzu a parapety, které se obvykle také vyměňují.

3.    Nešetřete. Nevyplatí se to

Při výběru oken bývá hlavním kritériem cena a lidé tak často na internetu hledají „nejlevnější plastová okna“. Nedělejte to. Finance totiž uspoříte, pokud na začátku investujete do kvalitního výrobku a odborné montáže. Okna si pořizujete na dlouhou dobu a je dobré mít taková, díky kterým každoročně ušetříte za energie.

4.     Vše dobře naplánujte

Chystáte větší rekonstrukci bytu nebo domu a nová okna budou její součástí? V tom případě klientům radíme začít právě okny, jejichž výměna ve třípokojovém bytě zabere většinou jeden den. Pak mohou následovat všechny další prašné práce. A až nakonec přijdeme znovu, abychom na okna nainstalovali rolety nebo žaluzie, kterým nadměrný prach nesvědčí.

5.    Vybírejte u vás v regionu

Výhodné dále je, pokud bude dodavatel oken z místa vašeho bydliště. Každé okno totiž potřebuje – zhruba 1x ročně – promazat a zkontrolovat. Sami víme, jak je praktické, pokud je zákazník z Plzeňska. Nemusí se o nic starat sám, pozve si našeho technika, který servis a případnou opravu zajistí. Vyjde to levně, protože odpadají zbytečné náklady na dopravu.

6.    Zajímejte se o praxi

Firma, které svěříte něco tak důležitého, jako je výroba, montáž a seřízení plastových oken, by měla mít v oboru dostatek zkušeností. My jsme sice firma mladá, pracují pro nás ale ti nejlepší. Naši lidé mají (mimo jiné) mnohaletou praxi s kvalitním profilem Kömmerling, který tvoří základ našich oken. Někteří pracují v oboru už přes 20 let.

7.    Přijďte osobně

Na fotkách vypadají všechna plastová okna podobně, a proto je lepší nás kontaktovat a navštívit vzorkovou prodejnu. U nás si v klidu prohlédnete okna i příslušenství k nim a naši zaměstnanci vám odpovědí na všechny další otázky.