Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Hlavní stránka > Kontakty > O společnosti

O společnosti PGOkno s.r.o.

Historie firmy

Na českém trhu s okny a dveřmi se pohybujeme již od roku 2012. Naše kořeny však sahají mnohem hlouběji do historie. Současný majitel firmy, pan Pavel Vránek získával zkušenosti s výrobou plastových oken a dveří už od roku 1993, kdy začal působit v nyní již zaniklé firmě PDS Plzeň. Spolu s týmem zkušených spolupracovníků postupně vybudoval firmu PGOkno s. r. o. až do takové podoby, v jaké ji můžete vidět dnes.

Sám pan Vránek říká: „Za léta strávená v PDS jsem byl svědkem vývoje plastů pro výrobu oken, který se neustále zlepšoval, a to i s ohledem na ekologický dopad na životní prostředí. Tento vývoj spočíval ve výměně neekologických komponentů i v recyklaci.“

Profilový systém Kömmerling

Firma Kömmerling byla vždy lídrem na trhu s okny a dveřmi, a proto bylo již od začátku zcela jasné, jakým směrem se PGOkno bude ubírat. U profilů Kömmerling nás neodradila ani vyšší cena. Naší cílovou skupinou jsou totiž především soukromí zákazníci, kteří mají sami poměrně vysoké nároky a konečná cena pro ně nebývá mnohdy tím nejdůležitějším kritériem. Koneckonců na kvalitu našich produktů sázíme i my sami.

Současnost

PGOkno se zabývá prodejem oken a dveří, především plastových a hliníkových. Nejsme žádnou velkokapacitní pásovou výrobou. My sami jsme výrobci a za každým našim výrobkem se skrývá poctivá práce. Našim zákazníkům nabízíme výrobky z těch nejkvalitnějších profilů a za co nejnižší možnou cenu. To se nám daří hlavně díky neustálému snižování výrobních nákladů i přesto, že cena vstupů roste.

Náš tým vám díky dlouholetým zkušenostem zaručuje zcela odbornou pomoc při výběru oken a dveří pro váš dům či firmu. Zajistíme montáž výrobků a jejich příp. servis. Servis samozřejmě poskytujeme i u oken a dveří od jiných firem.

Velkou výhodou pro zákazníka je, že samotná výroba i administrativní zázemí firmy se nachází v jednom místě. Při výběru oken či dveří v naší kanceláři tak můžete rovnou nahlédnout i do samotného procesu výroby. Chcete se podívat, jak se vyrábí přímo vaše okno či dveře? Žádný problém, jsme připraveni vás do procesu výroby nechat nahlédnout.

Proč si zvolit právě nás?

Naším dlouhodobým cílem je, aby každý zákazník od nás odcházel spokojený. Proto se každému zákazníkovi věnujeme osobně. Společně s ním hledáme to nejlepší možné řešení. Má-li zákazník specifické požadavky, snažíme se mu vyhovět co nejvíce je to možné. To vše si můžeme dovolit z jednoho prostého důvodu. Nejsme a nechceme být sériovou výrobou. Jsme srdcaři. Baví nás hledat nová řešení, vycházet vstříc zákazníkům a stavět se výzvám, pro které velké firmy nemají prostor. To z nás dělá dynamickou firmu.

Řídíme se heslem: Co umí naše konkurence, umíme také a přidáme vám ještě něco navíc.