Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Hlavní stránka > Nabízíme > Plastové dveře > Plastové dveře KÖMMERLING 88 plus

Plastové dveře KÖMMERLING 88 plus

Nový pětikomorový dveřní systém stavební hloubky 88mm je nabízen jak v dovnitř tak i ven otevíravé variantě dveřního křídla. Při způsobu otevírání dveří dovnitř je dosaženo hodnoty Uf=1,1 a dovnitř Uf=1,2 W/(m2K). Obě hodnoty patří v oblasti tepelné techniky u vchodových dveří za prvotřídní. Především vynikající izolační a statické vlastnosti jsou hlavní předností tohoto systému.

Dovnitř otevíravé křídlo Ven otevíravé křídlo

Systém 88plus umožňuje použití různých funkčních skel a dveřních výplní tloušťky 22–54 mm. K dispozici jsou i dvě příčky do křídla s rozdílnou pohledovou šíří pro individuální ztvárnění dveří. Vysokou odolnost proti nárazovému dešti a těsnost zajišťuje hliníková okapnice v kombinaci s termicky děleným dveřním prahem a v neposlední řadě dvě úrovně těsnění.

Tento vysoce kvalitní systém disponuje mimo to i svařovatelnými rohovými spojkami, velkoryse dimenzovanou ocelovou výztuhou k zajištění požadované statiky a torzní tuhosti. Díky těmto opatřením je možné vyrobit vchodové dveře do velikosti křídla 1,20×2,40 m, u dvoukřídlých dveří 1,0×2,40 m.

Široká škála barev ať už ve dřevěných dekorech nebo unibarev umožňují velkou variabilitu barevných řešení dveřních prvků. V neposlední řadě je třeba uvést možnost použití hliníkových naklapovacích profilů a to při variantě dovnitř otevíravých dveří.

Stáhněte si katalog dveřních výplní...

Máte zájem o dveře? Napište nám:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů