Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Hlavní stránka > Nabízíme > Plastové dveře

Plastové vchodové dveře Plzeň

Součástí naší nabídky jsou také plastové vchodové dveře, které jsou v dnešní době tím vůbec nejžádanějším typem dveří. Díky široké paletě dekorů a barev se snadno přizpůsobí klasickým i moderním stavbám.

“Doporučeno k oknům 76”

Dveře 76 AD

Do nízkoenergetických domů i běžných bytových nebo administrativních staveb.

zjistit více

“Doporučeno k oknům 88 MD”

Dveře KÖMMERLING 88 plus

Do pasivních domů i běžných bytových nebo administrativních staveb.

zjistit více

“Bezpečnostní dveře”

HT Dveře

Do všech domů i běžných bytových nebo administrativních staveb.

zjistit více

Charakteristika našich plastových vchodových dveří

Naše plastové dveře jsou zhotoveny z masivních profilů vyztužených pozinkovanými profily. Každé dveře jsme schopni vyrobit přesně dle požadavků a představ našeho zákazníka. Vedle opravdu široké nabídky barevných odstínů si můžete vybírat z pestré nabídky plných i skleněných výplní. Pro výplně dveří používáme špičkové výrobky GAVAPLAST. Stáhněte si a prohlédněte si katalog těchto výplní

Výhody plastových vchodových dveří

Vysoce odolné a pevné dveře díky kvalitním výztuhám
Splňují značné nároky na design
Vysoká kvalita za příznivou cenu
Snadná údržba
Při správném zacházení dlouhá životnost

Typy dveřních výplní

U každých dveří je velice důležitá volba dveřní výplně, plastové dveře nejsou výjimkou. U nás si můžete vybrat dokonce ze 4 možných typů dveřních výplní:

Classic
Modern
HPL
Skládané výplně

Dveřní výplně Classic a Modern

Tyto dveřní výplně patří mezi nejprodávanější a jejich výhodou je hlavně cenová dostupnost. Oproti HPL výplním je lze formovat do různých tvarů od rustikálních až po moderní design, ze kterých si dokáže vybrat opravdu každý. 

Dveřní výplně HPL

Oproti plastovým výplním jsou HPL výplně tvrdší a stabilnější a jsou k dispozici v mnohem širší škále barevných odstínů. HPL není nutné vyztužovat studenými jádry, lze je však komponovat na materiály s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi. Další jejich výhodou je moderní design jednotlivých vyhotovení, který se přizpůsobí snad každému typu rodinného domu. Používají se především do rodinných domů, ale i do obchodních prostor, případně obytných domů. HPL výplně doporučujeme především u dveří, u nichž se zákazník rozhodne pro některou z barevných variant, např. imitaci dřeva. Takové dveře jsou totiž více náchylné na tepelné změny, ale s výplní HPL těmto změnám lépe obstojí.

Skládané výplně 

Jedná se o výplně, které si sami ručně sloupkujeme a skládáme přímo v naší dílně. Jak tyto skládané výplně vypadají je zobrazeno v katalogu.


Potřebujete poradit s výběrem dveří?

Nabízíme odbornou konzultaci při výběru dveří pro Váš dům a zároveň zajistíme odbornou montáž.

Zavolejte nám na +420 732 152 046 nebo nám napište email.