Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Hlavní stránka > Nabízíme > Posuvné dveře PremiDoor

Posuvné dveře PremiDoor

posuvné dveře PremiDoor.jpgChcete svůj dům propojit se zahradou nebo terasou a uvažujete proto o francouzském oknu?

Nabízíme vám zvedací posuvné dveře PremiDoor, které vyrábí renomovaná firma Kömmerling. Tyto moderní dveře na terasu vám dodáme i nainstalujeme a jejich vlastnosti vás nadchnou.

 

Terasové dveře PremiDoor

  • vynikají svojí velikostí. Dodáme vám rozměry, které potřebujete, přičemž dveřní křídlo může být až 3 metry široké. Pokud zvolíte tento rozměr, bude šířka celého proskleného prostoru 5,5 metru! Maximální výška je 2,5 metru.
  • velmi dobře izolují. Zatímco v létě je otevřete dokořán a z terasy nebo zahrady se tak stává místnost navíc, v zimě oceníte, že tyto skleněné posuvné dveře mají velmi dobré tepelněizolační a protihlukové parametry.
  • pohodlně se ovládají. Při otevírání se celé křídlo za pomoci vozíků nepatrně nadzvedne (odtud název zvedací dveře). Takže když dveře otevíráte, nedotýkají se podlahy a manipulace s nimi je velmi snadná. Po zavření dosednou a dokonale těsní.
  • mají moderní design, zároveň ale působí nadčasově.

POPTAT POSUVNÉ DVEŘE:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.