Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Hlavní stránka > Nabízíme > Protipožární dveře

Protipožární dveře

Myslíme na bezpečnost našich zákazníků i z hlediska ochrany před možným požárem, proto v naší nabídce naleznete mimo jiné také protipožární dveře. Tento typ dveří využívá Al profilů, jedná se tedy o dveře hliníkové. Hliníkové dveře jsou stále častěji upřednostňovány před tak oblíbenými dveřmi plastovými, právě pro jejich výborné izolační vlastnosti.

Certifikace protipožárních dveří

Konstrukce těchto dveří je opravdu zcela ojedinělá a podléhá velice přísným pravidlům. Dveře jsou před uvedením do prodeje testovány a musí jim být udělen certifikát bezpečnosti. Certifikace probíhá na základě zjištění požární odolnosti, která je určována v minutách (např. označení EI 15 = 15 minut). Jedná se o dobu, kdy je požární uzávěra schopna odolávat zvýšenému teplu, aniž by to jakkoli změnilo její funkce.

Proč si vybrat protipožární dveře právě u nás?

  • V naší nabídce naleznete oba možné typy požárních uzávěr. Tedy s označením EW (omezující požár) i El (bránicí požáru).
  • Protipožární dveře nabízíme v celé škále odolnosti, tedy od EI 15 až do EI 90.
  • Naše protipožární dveře jsou zároveň kouřotěsné. Ochráníme váš majetek tedy i před tak nepříjemným kouřem, který většinou zničí vše ostatní, co nezničil samotný požár.
  • Zároveň jsou naše dveře protihlukové, což ocení zejména majitelé bytů v bytových domech a panelácích.
  • Veškeré protipožární uzávěry je možné vyrobit i v prosklené variantě, přičemž je samozřejmostí použití i speciálních protipožárních skel.

Bezpečnostní protipožární dveře

V naší nabídce je možné najít i protipožární dveře, které jsou zároveň bezpečnostní a chrání vás tak nejen před možným požárem, ale i před nezvanými hosty. Tyto dveře jsou vyrobeny z oceli. Důležité je ovšem zmínit, že tento typ požárních uzávěr je certifikován pouze jako EI 30 – tedy jako protipožární dveře bránící požáru po dobu 30 minut.

Máte zájem o protipožární dveře? Napište nám:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů